شماره تماس مستقیم : 09124783693 - 09374452917

نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک

10 / 10
از 2 کاربر

گروه نقاشی ساختمان عیوضی از گروه های مجاز و صاحبنام در زمینه اجرای رنگ برای ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی در کشور  میباشد که با توجه به سابقه فعالیت طولانی خود و همچنین تعهد کاری توانسته پروژه های زیادی را آن هم به طور کاملا موفق و جلب رضایت مشتریان به انجام برساند.

کاربرد رنگ ها برای ایجاد پوششی مناسب برای دیوار ها وسقف و بسیاری از سطوح نسبت به دیگر پوشش ها بسیار بیشتر است و بخصوص در کشور ما محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند. نوع رنگ هایی که در رنگ کاری ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند متفاوت هستند و به طور کلی به دو نوع رنگ های پلاستیک و روغنی دسته بندی میشوند. در ان مطلب قصد داریم تا به نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک بپردازیم و شما را با این روش رنگ آمیزی ساختمان بیشتر آشنا کنیم. در این روش رنگ کاری ساختمان از رنگ هایی استفاده میشود که با نام رنگ پلاستیک در بازار به فروش میرسند و کاربرد فراوانی نیز دارند. نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک با دو نوع رنگ پلاستیکی و نیمه پلاستیکی انجام میشود و ماده اصلی به کار رفته در ساخت این نوع رنگ نیز لاتکس میباشد. بسیاری از تولید کننده رنگ پلاستیک ادعا میکنند که این نوع رنگ ها از قابلیت شستشو برخوردار هستند که البته یک نقاش ساختمان حرفه ای به خوبی میداند که این ادعای تولید کنندگان صرفا تنها جنبه تبلیغاتی دارد و این نوع رنگ از این قابلیت بهره نمیبرد. رنگ کار ساختمان در صورتی که نیاز به تمیز کردن و شستشو باشد تنها از رنگ های روغنی استفاده خواهد کرد.

نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک

سرعت خشک شدن بالا و بی بو بودن از مزایای نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک مزیت هایی را به همراه دارد که میتوان به بی بو بودن و همچنین سرعت خشک شدن بالای آن اشاره نمود. رنگ کاری ساختمان رنگ پلاستیک باعث میشود تا بوی کمی نسبت به رنگ های روغنی ایجاد شود و این خود برای رنگ آمیزی ساختمان بخصوص سازه های مسکونی و پروژه های بلند مدت یک مزیت محسوب میشود. یکی از مشکلاتی که بسیاری از مردم بعد از اتمام پروژه رنگ کاری ساختمان با آن مواجه هستند باقی ماندن بوی حاصل از رنگ در فضای موجود میباشد که میتواند مشکلاتی را نیز ایجاد کند. با بهره مندی از روش نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک میزان بوی حاصل شده از رنگ کاری تا حد چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد.  نقاش ساختمان با استفاده از رنگ پلاستیک میتواند زمان رنگ کاری ساختمان را تا حد زیادی بکاهد.در واقع رنگ کار ساختمان با توجه به اینکه این رنگ ها از خاصیت خشک شوندگی  به مراتب بهتری برخوردار هستند میتواند سرعت انجام رنگ آمیزی ساختمان را تا حد زیادی افزایش دهد.

رنگ پلاستیک بهترین گزینه برای رنگ آمیزی سقف ها

نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک انتخاب اول نقاش ساختمان برای رنگ آمیزی سقف ها میباشد. اما چه عاملی باعث شده تا رنگ کاری ساختمان رنگ پلاستیک انتخاب اول رنگ کار ساختمان بمنظور نقاشی سقف باشد؟ سرعت اجرای بالا و همچنین سرعت خشک شدن بالا از جمله عواملی است که باعث شده تا این نوع رنگ همواره برای رنگ آمیزی سقف ها مورد استفاده قرار گیرد. سقف ها به دلیل موقعیتی که دارند همواره  با رنگ های پلاستیکی رنگ آمیزی میشوند مگر آنکه در شرایطی خاص از رنگ های روغنی  نیز استفاده میشود. به طور مثال در رنگ کاری ساختمان و برای  رنگ آمیزی سقف آشپزخانه در بیشتر موارد از رنگ های روغنی استفاده میشود. رنگ های پلاستیک از قابلیت تمیزشوندگی و شستشو نیز برخوردار نیستند که یکی از دلایل اجرای آنها بر روی سقف نیز میتواند همین موضوع باشد زیرا سقف ها نیازی به تمیز کردن ندارند و به همین دلیل به راحتی میتوان از رنگ های پلاستیک استفاده نمود.

نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک بهترین گزینه برای سطوح ناهموار

یکی از مزیت هایی که با رنگ کاری ساختمان با رنگ  پلاستیک ایجاد میشود ایجاد پوششی مناسب برای سطوح ناهموار میباشد به گونه ای که ناهموارهای موجود بر روی سطح دیگر چندان به چشم نخواهند آمد و خود در زیبایی فضای موجود تاثیر زیادی دارد. زمانی که نقاش ساختمان از رنگ پلاستیک برای رنگ کاری سقف استفاده میکند در واقع این مزیت را ایجاد میکند که دیگر ناهمواری های موجود بر روی سقف نمایان نشوند و یا کمتر جلوه دهند. گروه نقاشی ساختمان عیوضی با در اختیار داشتن بهترین رنگ کار ساختمان و همچنین بهترین تجهیزات آماده ارائه خدمات نقاشی ساختمان با بهترین تعرفه میباشد و در صورت تمایل برای بهره مندی از خدمات این مجموعه تنها یک تماس کافیست.

تعرفه نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک

یکی از ویژگی های نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک ، تعرفه ها و قیمت بسیار مناسب آن است. رنگ پلاستیک از جمله رنگ های ساختمانی ارزان قیمت محسوب میشود و به همین دلیل میتواند هزینه های نقاشی ساختمان را تا حد زیادی بکاهد. قیمت نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک این مزیت را بوجود می آورد تا افرادی که بعد از مدت کوتاهی نیاز به خدمات نقاشی ساختمان دارند به راحتی و با صرف بودجه کمی بتوانند منزل خود را رنگ آمیزی کنند. تعرفه نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک همچنین باعث شده تا در صورتی که فضای بزرگی را در اختیار دارید بتوانید هزینه های خود ر آن هم در مقایسه با  نقاشی با رنگ روغنی بکاهید.

گروه نقاشی ساختمان عیوضی با در نظر گرفتن بهترین قیمت نقاشی ساختمان رنگ پلاستیکو همچنین با کیفیت ترین رنگ های ساختمان و البته تجهیزات کامل توانسته نه تنها هزینه های کارفرما را بکاهد بلکه کیفیت کار را نیز تا حد زیادی افزایش دهد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :